R2D2

HOME

R Y C H T A S T O R Y

Mnozí z nás se začínají ztrácet v nových slangových výrazech a já nejsem vyjímka...
Podařilo se mi stáhnout menší rychtastory, který mi ukázalo, že jednoduchý slovník na technu je ta tam... časem přidám rychta slovník, aby jste věděli, co po vás kindrvajíčko s obrovskejma očima vůbec chce...-ale zaručeně to bude cígo:)
Pepa vyšel před halu a dal si malej luxus páč dát si már u migela v aute nejni jen tak. dál to bylo tak, že si šel k renemu pro sůl, jenomže pepa musel nejdřif vysolenýho reneho hodinu poslouchat. gdyž si to rene vodkecal, eště ho dvakrát ujistil, že vopčas fšichni melem hovna a šel si lehnout. Pepa si pomyslel:"ten René je málo hrubej a vydal se směrem k bednám, gde na něj vlítla teknohártkór nejvíc rychta pocem mazec vole malá kalba. pepa za to nemoch, ale vylítlo z něj: "ty pičo hártkóooor", přičemž ho začala votravovat nejaká přisírka, ale nebyla to přisírka, to jenom Franta ho chtěl stáhnout vo cíčko. neni divu, že Pepa zahlásil: "nemam chlape, ale malá rychta co ? nevíš vo papírech ?". franta si utřel nos a prones: "strahof vole" . u fstupu se zrovna objevil týpek se třema rukama a čtyřma nohama. pepovy haldy začly nabírat solidní vobrátky,protože to u fchodu byl břéťa láska a jeho krutá banda rychtářů. břéťa pepu zahlíd a začal si k němu razit cestu...cestou ale poznal Migela, začal řvát a upad na kšilt. Když vstal, pepu samozřejmě ztratil z dohledu, zapomněl kam de a tak založil papíra. břéťa si fšim vedle stepujícího míry a zalichotil mu:.."pochystal bys přísnější neřest, víš co". Když viděl že to s mírou ani nehlo, naklonil se k němu asi na pět cenťáků a snažil se situaci zachránit: "já sem chodil s luxorama do školy chlape" a s výrazem vítěze čekal co míra na to. Míra si řekne: "ty seš málo vyndanej" a pokračuje ve vohrabávání Aničky..Břéťa i přes svojí demenci vycejtil, že u Míry mu mšenka nepokvete, ale od vrávoravý cesty k bednám ho eště pozdržel rozhovor vedle stojícího Váni s Kerbem.."čum na toho vožeháře , neni to ten přísňák Láska ?" snažil se domáknout kerb a hodil hlavou směrem k Břéťovi. Váňa lehce zavrávoral, docuc pifko a zamumlal...:"čum jak je vyndanej...hele poť mu říct že sme vod eneská..mu hrábne." Voběma se nápad tak zalíbil, že šli rovnou na věc.. ale díky hrubýmu ilegálu vod mwaky si váňa přišláp tkaničku a rozplác se jak dlouhej tak širokej přímo před roštěnkou. "ty seš ten vod dajrektů..co ? tak to je málo nejvíc! to neni techno víš co.., to sou systémy vole, fstávej !" rychle zadrmolila evidentně zfofrovaná buchta v bombru a natotata začla váňu zvedat ze zaplivaný podlahy.
Jak ho tak zvedá, fšimne si, že u fchodu nexe něgdo pustit její kámošku za dvě pětky a rozhodne se situaci řešit: "máš dodáfku co ? to je málo vostrý víš co ! může jít kámoška za dvě pětky ?" vykoktá a snaží se zapůsobit ženskym šarmem. Váňa protočí panenky jakoby chtěl něco říct, ale najednou regne, jak bíca listuje v hártkorech a chystá se nelítostně nakládat a jak melda předvádí frantíkům eltéčko a s nevyřazenou rychlostí nacouvá do riňafky. Už už se chtěl váňa jít meldovi vysmát, ale co čert nechtěl, najednou zvoní telefon a na displeji "máma". Jednou rukou si zacpal ucho a k druhýmu přiložil svuj muzejní aparát: "jo, to je ilona, nech jí tam, .. jenom se vyspí". Paxe spojení přerušilo, váňa eště dvakrát zamáchal rukou s telefonem ve vzduchu jakoby chtěl spojení znova nahodit a celej popletenej inkasoval haldu, že nevrátil renemu gumicuky. Ale to už halou začne kolovat informace, že strahováci prodávaj prošlý párky. Zkrátka a dobře banda xiltofkářů si na kluky vyšlápla a nejvíc jich ztřískal osip..celý to regnul břéťa láska a začal osipovi pochlebovat: "si bůh, to eště vanja nosil máničku a tys už měl xilt že jo ?"

...nic naplat ale párty končí a s ní i první rychtastory .. celou záležitost hodnotim známkou 9 - (malej hárkór, nakládej !), přičemž 10 je nejvícmálo hned krutárychtafrére

zdroj:nyx...

Žádné komentáře